za10groszy.pl

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Data aktualizacji: 
piątek, 12 Październik, 2012

za10groszy.pl - serwis aukcyjny dla hazardzistówNa aukcjach serwisu za10groszy.pl podbijanie aktualnej ceny licytowanego przedmiotu odbywa się przy pomocy BIDów. W dalszej części artykułu przedstawiamy koszty związane z licytowaniem w tym serwisie oraz najważniejsze zasady.

Na czym polega licytacja w serwisie za10groszy.pl?

Cena początkowa każdego przedmiotu wynosi 0 groszy. Jedno podbicie kosztuje 1 BID i podnosi cenę licytowanego przedmiotu o 1 grosz (wyjątkiem są aukcje EXPRESS, gdzie koszt jednego podbicia  ustalony jest dla każdej aukcji indywidualnie). Po każdej rundzie podbić, czas trwania aukcji jest przedłużany zgodnie z warunkiem określonym w opisie aukcji. Zwycięzcą aukcji zostaje ten, kto w momencie zakończenia czasu trwania aukcji był ostatnim przebijającym.

Ile kosztuje udział w aukcjach za10groszy.pl?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Jeśli będziesz chciał/a wziąć udział w licytacji aukcji proponowanych przez serwis, musisz wykupić prawo do podbić, czyli BIDy. Masz trzy możliwości zakupu: przelew, karta lub SMS. W poniższej tabeli znajdziesz szczegółowy cennik w zależności od sposobu płatności.

Przelew lub karta SMS
200 BIDów = 30 zł 95 BIDów = 23,37 zł
1000 BIDów = 130 zł  
5000 BIDów = 600 zł  
10 000 BIDów = 1100 zł  
25 000 BIDów = 2500 zł  

Ile zapłacisz za przedmiot po wygranej aukcji?

Po wygranej licytacji musisz jeszcze zapłacić cenę końcową przedmiotu oraz uiścić koszty przesyłki.

Rodzaje aukcji w serwisie za10groszy.pl

  • Standardowa - podbicie kosztuje 1 BID, czas aukcji jest przedłużany o podaną w parametrach aukcji liczbę sekund (najczęściej jest to 10 sekund),
  • Aukcja 24h (całodobowa) - od aukcji standardowej różni się  tym, że trwają całą dobę. Mogą startować i kończyć się o dowolnej porze dnia i nocy.
  • Profit - rodzaj aukcji tradycyjnej, 24 godzinnej, w której udział mogą brać jedynie ci użytkownicy, którzy zapiszą się na licytację przed jej pierwszym terminem końca. W momencie zapisywania się konieczne jest także określenie, jaką ilość BIDów użytkownik przeznacza na aukcję. Są one pobierane z konta użytkownika z góry, w momencie zapisania się na licytację.
  • Express - jedno przebicie kosztuje więcej niż jednego BIDa (dokładna liczba BIDów potrzebna do przebicia podawana jest każdorazowo w parametrach aukcji). Większa jest także wartość, o jaką wzrasta cena przedmiotu po jednym podbiciu.
  • Akcja rosnąca - specjalny rodzaj aukcji, w której walczysz o pakiet BIDów. Im więcej przebić na tej Aukcji tym więcej BIDów w Pakiecie. Koszt przebicia ustalany jest indywidualnie dla każdej aukcji.
  • Debiut - rodzaj aukcji zwykłej dostępny tylko dla użytkowników, którzy nie wygrali jeszcze żadnej aukcji.

Automat - program do automatycznego licytowania

Każda aukcja daje Ci możliwość skorzystania z Automatu. Jest to program, który licytuje za Ciebie, nawet jeśli nie jesteś aktualnie zalogowana/y w serwisie. Aby ustawić Automat dla danej aukcji wystarczy podać jeden parametr: ilość przebić.

UWAGA: Ustawionego Automatu nie można wyłączyć - można jedynie dokonywać zmian jego parametrów. Jednak nowa cena minimalna nie może być mniejsza od poprzedniej, a limit BIDów mniejszy od aktualnego minimum podanego na formularzu.

Kto może zostać użytkownikiem serwisu za10groszy.pl?

Każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca zameldowanie na terenie Polski. Do jednego adresu zamieszkania można założyć tylko jedno konto w serwisie za10groszy.pl

za10groszy.pl - podsumowanie

Na tle innych serwisów tego typu, serwis za10groszy.pl wyróżnia się przede wszystkim korzystną ceną. Ok. 20 groszy za jednego BIDa to niewiele w porównaniu z kosztem rzędu 1 zł, jakie musisz zapłacić za możliwość jednego podbicia w pozostałych serwisach. Pamiętaj jednak, że 20 groszy to tylko jedno podbicie, które z pewnością nie wystarczy do wygrania aukcji.

Sprawdź aktualne aukcje w serwisie za10groszy.pl

 

Kategoria aukcji: 

Komentarze

Serwis za10groszy.pl posiada program partnerski, o którym warto wspomnieć. Jest to sposób na darmowe doładowanie komta bidami. Prowizje z pp mozna wypłacić albo jak kto woli zamienić na bidy i brać udział w aukcjach. Jeśli ktos nie jest przekonany do serwisu za10groszy.pl, to może skorzystac z tej możliwości i testować serwis nie wydając ani złotówki. Ja juz zarobiłem pierwszą prowizję. Tak więc polecam ten pp.

Ważne też żeby posiadać odpowiednio dużo informacji o twoich przeciwnikach: stałych wyjadaczach czy nowicjuszach. Serwis za10groszy.pl tego nie udostępnia, natomiast można je znaleźć na stronie www.bidstracking.pl

dajcie spokój, ludzie, to zwykła, następna piramida finansowa. nie mówcie, że coś bierze się znikąd,zwykła ekonomia, ktoś musi stracić, żeby ktoś inny zarobił. z pewnością tych co stracili jest o wiele więcej niż tych co skorzystali. nie dajcie się wkręcić.

Dzięki za wyjasnienie o co chodzi. Przymierzam się do zagrania w tym serwisie. Dla mnie nazywanie tego oszustwem to głupota. Przecież jak ktoś gra w lotto - działa to po cześci podobnie. I co, krzyczy ktoś, że to piramida finansowa? Ludzie, dajcie spokój.

Jak każdy tego typu serwis, tak i ten zagorzałych zwolenników i przeciwników posiada. Chciałbym jedynie zasugerować by Ci co ze sceptycyzmem uwagi wnoszą, naj sam pierw :-) choć w stopniu podstawowym z zasadami raczyli się zapoznać. za10groszy.pl jak dotychczas dostarczyło mi mnóstwo zabawy a i kilka cennych rzeczy znalazło się również w moim posiadaniu.

Od roku korzystam z za 10 groszy i muszę przyznać, że jestem zaskoczony negatywnymi komentarzami bo mi się udało kupić za naprawdę małą kasę perfumy i kilka sprzętów-gadżetów. Tablet dla mnie i tel dla dziewczyny... Trzeba po prostu tego pilnować...

Zasady proste, ryzyko do przyjęcia. Zapowiada się dobra zabawa. Nareszcie coś innego niż :-) "kup przez NET drożej niż w sklepie". Popieram każdą formę zdrowej konkurencji a za10groszy stanowi zdecydowanie alternatywę :-)

Napiszcie proszę jak macie jakieś doświadczenia z automatem. Lepiej samemu czy przez auto?

Chyba jest to najbardziej wiarygodny z tego typu portali. Kto wie jak jest z wysyłką i jakością wygrywanych przedmiotów? To pierwszy sort? Mam nadzieję że tak, bo w przypadku perfum i kosmetyków jest to bardzo istotne.

Uwaga na automaty i podstawione osoby - jeśli ktoś wierzy że w tym kraju można coś kupi za pół darmo to powodzenia nazwisku. NA TAKICH ludziach zarabiają korporacje e-marketingowe. Wystarczy wejść na niemiecki wellbid.de aby się przekonać że to jest wielki alarmowy biznes

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML są niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.