Płatności.pl - płatność kartą

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Data aktualizacji: 
środa, 1 Wrzesień, 2010

Płatności.plJest to system do obsługi płatności internetowych. W serwisie Płatności masz do wyboru dwa warianty płatności przy pomocy kart płatniczych:

  • z weryfikacją płacących (Protected Payment). Wybierz tę opcję jeśli potwierdzenie transakcji nie musi nastąpić natychmiast. Klient Twojej strony płacący w wariancie Protected Payment zostanie zweryfikowany na wypadek próby oszustwa (używania kradzionych kart kredytowych). Jeśli weryfikacja przebiega pomyślnie, potwierdzenie płatności następuje w ciągu 24 godzin od dokonania wpłaty przez użytkownika Twojej strony www. W tej opcji całkowitą odpowiedzialność finansową za transakcje o charakterze wyłudzeniowym przejmuje serwis Płatności.
  • bez weryfikacji płacących (Express Payment). W tej opcji potwierdzenie płatności następuje szybciej – bo już w ciągu kilkunastu minut od dokonania wpłaty przez użytkownika Twojej strony www. Serwis Płatności nie dokonuje żadnej dodatkowej weryfikacji wpłacającego. Wszelkie ewentualne koszty reklamacji wynikające z próby oszustwa ponosisz Ty.

Serwis Płatności umożliwia płatności z wykorzystaniem m. in. takich kart płatniczych:

  • Visa,
  • MasterCard,
  • Diners Club,
  • JCB,
  • Polcard,
  • PBK Styl.

Ile to kosztuje?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, podobnie jak wypłata pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Serwis pobiera natomiast prowizję od każdej wykonanej transakcji. Jej wysokość ustalana jest dla każdego użytkownika indywidualnie. Wszystkie środki z tytułu płatności dokonywanych na Twojej stronie www są gromadzone na koncie serwisu Płatności. Są one możliwe do wypłacenia (na Twoje konto bankowe) tuż po uzyskaniu przez nie statusu zakończonych. Trwa to ok. 24 godzin od dokonania wpłaty przez użytkownika Twojej strony www (dla opcji Protected Payment) lub ok. 1 godziny (w przypadku Express Payment). Prowizje należne serwisowi Płatności są pobierane automatycznie.

Kto może zostać użytkownikiem serwisu Płatności.pl?

Warunkiem podjęcia współpracy z serwisem Platnosci.pl jest posiadanie statusu osoby prawnej lub prowadzenie działalności gospodarczej w przypadku osób fizycznych oraz umieszczenie na stronie głównej jego strony logotypu Platnosci.pl połączonego z linkiem kierującym na stronę główną Serwisu Platnosci.pl.

Limit dla pojedynczej płatności wynosi 7.000,00 zł.

Przejdź do strony Platnosci.pl - www.platnosci.pl