CashBill

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Data aktualizacji: 
środa, 1 Wrzesień, 2010

CashBillJest to całkowicie bezpłatny serwis umożliwiający korzystanie na własnej witrynie z płatności opartych na usłudze Premium SMS.

Usługi i warunki współpracy

CashBill obsługuje SMSy o podwyższonej wartości w sieci Era GSM, Orange i Plus GSM. W ramach serwisu CashBill możliwe jest udostępnienie na swojej stronie www następujących usług:

  • kody - chcąc uzyskać dostęp do płatnej części serwisu użytkownik musi wysłać na odpowiedni numer SMS o podwyższonej wartości. W odpowiedzi otrzyma kod umożliwiający korzystanie z pożądanych przez niego zasobów witryny.
  • konkursy - użytkownicy chcący wziąć udział w konkursie przesyłają SMS o określonej treści (np. z odpowiedzią na zadane pytanie). Idea konkursów polega oczywiście na zachęceniu do udziału w nim jak największej liczby ludzi.
  • gry i quizy - użytkownik poprzez Premium SMS opłaca abonament za korzystanie z tej usługi. W zamian, co jakiś (ustalony) czas otrzymuje wiadomość tekstową z grami lub quizami, dowcipami (SMS-humor) lub propozycjami udziału w drobnych zakładach (SMS-hazard).
  • multimedia - w zamian za wysłanie SMSa o podwyższonej wartości, użytkownik otrzymuje wybrane przez siebie gry, tapety, wygaszacze i inne gadżety do jego telefonu.
  • infoserwisy - usługa umożliwia subskrypcje serwisów o dowolnej treści poprzez wysłanie SMS rejestrującego. W zamian użytkownik otrzymuje zamówione treści w ilości uzależnionej od numeru, na jaki wysyłał SMS.
  • sondy, głosowania,
  • programy lojalnościowe - jest to usługa powiadamiania swoich klientów o najnowszych promocjach, wydarzeniach związanych z Twoją firmą, a także o konkursach. Możliwości jest bardzo wiele.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z CashBill, musisz poinformować o tym użytkowników swojej strony. Umieszczając notkę: "Płatności obsługiwane przez CASHBILL.PL".

Ile możesz zarobić?

CashBill oferuje następujące wynagrodzenie dla osób fizycznych z tytułu korzystania z Premium SMS:

Wielkość sprzedaży netto w zł
Twoja prowizja
do 10 000 41%
10 001 - 25 000 43%
25 001 - 50 000 44%
od 50 001 45%

Kto może zostać użytkownikiem serwisy CashBill?

Z usług serwisu mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. W przypadku tych pierwszych współpraca opiera się na odnawianej co miesiąc umowie o dzieło.

Przejdź do strony CashBill - http://www.cashbill.pl/