Aragon - Program Partnerski Księgarni Polskiego e-biznesu

Najważniejsze informacje

Ile możesz zarobić?: 

poziom 1 - 5% wartości książki
poziom 2 - 25% zarobków partnera

Poziomy poleconych: 
2 poziomy
Minimalna kwota upoważniająca do wypłaty: 
100 PLN
Kto może zostać uczestnikiem Programu Partnerskiego: 
Osoba fizyczna lub firma
Kategoria programu partnerskiego: 

Nasza ocena

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Total votes: 1

Plusy:

 • duża oferta sklepu

Minusy:

 • mało czytelny sklep
 • statystki odwiedzin nie działają
 • brak rozwoju programu partnerskiego i sklepu
Data aktualizacji: 
wtorek, 30 Wrzesień, 2014

Aragon – to księgarnia posiadająca w swojej ofercie książki z dziedziny informatyki i biznesu. Aragon

Ile możesz zarobić?

Za każde zamówienie zrealizowane z Twojego polecenia (za pośrednictwem Twojego linka partnerskiego) otrzymujesz 5% jego wartości (do wartości zamówienia nie są wliczane koszty przesyłki książki). To jest pierwszy poziom Programu Partnerskiego. Dodatkowo możesz zachęcać innych do przystąpienia do Programu Partnerskiego. Otrzymasz 25% zarobków każdego Partnera, który przyłączył się do Programu Aragon z Twojego polecenia (drugi poziom).

Dużym plusem omawianego Programu Partnerskiego jest czas, w jakim obowiązują cookies. (Są one niezbędne, aby móc przypisywac wizyty danego użytkownika do konkretnego Polecającego – czyli m. in. Ciebie). W przypadku Programu Partnerskiego Aragon cookies obowiązują przez 2 lata. Oznacza to, że jeśli użytkownik z Twojego polecenia wejdzie na stronę księgarni Aragon, nie musi od razu dokonywać zakupu. Nawet jeśli kupi daną książkę rok później – prowizja (czyli 5% jej wartości) należy się właśnie Tobie.

Sposoby promocji

 • Będąc członkiem Programu Partnerskiego Aragon możesz założyć własny sklep internetowy z jego produktami. Umożliwia to system SOAP. Oznacza to, że użytkownik dokonuje zakupów w Twoim sklepie, ale zamówienie przekierowywane jest do Aragonu. To oni zajmują się przesyłką zamówionych książek i księgowaniem płatności. Twój sklep jest pośrednikiem między klientem i Aragonem.
 • Na swoich stronach możesz wykorzystywać wszystkie materiały (okładki, spisy treści, recenzje), które są własnością księgarni Aragon.
 • W Programie Partnerskim Aragonu otrzymujesz także gotowe banery, boksy reklamowe i linki tekstowe, które możesz wykorzystać do polecania księgarni użytkownikom Twojej strony.

Kto może zostać uczestnikiem Programu Partnerskiego Aragon?

Udział w Programie Partnerskim jest przewidziany dla osób fizycznych, prawnych, jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Rejestracja w Programie jest bezpłatna. Jedynym warunkiem przystąpienia do Programu jest zgoda na otrzymywanie newslettera skierowanego do uczestników Programu Partnerskiego informującego o zmianach regulaminu, nowych narzędziach promocji oraz innych sprawach dotyczących Programu Partnerskiego. W przypadku osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, współpraca jest podejmowana na podstawie umowy o dzieło.

Warunki wypłaty zarobionych pieniędzy

Minimalny limit upoważniający do wypłaty zarobionych pieniędzy to 100 zł. Za zarobione pieniądze możesz także dokonywać zakupów w sklepach partnerskich.