Snip - program do licytacji

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Snip - licytowanie na aukcjach internetowychSnip to program do licytacji w aukcjach internetowych. Pozwala śledzić aukcje w serwisach Allegro.pl i eBay oraz automatycznie składać w nich oferty - dokładnie o zadanym czasie, nawet kilka sekund przed ich zakończeniem.

Korzyści wynikające z używania programu do licytacji Snip

  • oszczędność pieniędzy - biorąc udział w aukcjach internetowych za pośrednictwem programu do licytacji Snip, ustalasz od razu maksymalną kwotę, jaką jesteś w stanie zapłacić za licytowany przedmiot. Nie ma zatem możliwości, żebyś dał/a się ponieść emocjom i w ostatnich minutach aukcji przebijał/a konkurencyjne oferty, nie zważając na to, że jest to więcej niż na początku chciałeś/ chciałaś wydać. Snip pozwoli Ci uniknąć wzajemnego przebijania i windowania cen. Jest to program stworzony dla ludzi chcących kupować na aukcjach internetowych jak najtaniej.
  • oszczędność czasu - obserwowaniem i licytowaniem na wybranych przez Ciebie aukcjach zajmie się Snip. Wyczekiwanie do ostatnich chwil interesujących Cię aukcji, przestanie być Twoim obowiązkiem. Aby wygrać aukcję, nie musisz nawet włączać komputera. Wszystkim zajmie się Snip.

Jakie serwisy aukcyjne obsługuje program do licytacji Snip?

Snip to program do licytacji w serwisach:

Ile kosztuje korzystanie z programu do licytacji Snip?

Na początku każdy nowy użytkownik otrzymuje 5 darmowych trafień (czyli wygranych aukcji). Każde następne udane trafienie kosztuje 60 groszy.

Przejdź do strony Snip -> http://www.snip.pl

Data aktualizacji: 
wtorek, 4 Wrzesień, 2012