Snajper - program do licytacji

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

program do Allegro eBaySnajper to program do licytacji, który bierze za Ciebie udział w aukcjach. Po rejestracji w serwisie podajesz adres strony z interesującą Cię aukcją, kwotę, jaką jesteś w stanie zapłacić za licytowany przedmiot oraz czas przed końcem aukcji, w jakim ma nastąpić licytacja i to tyle, resztą zajmie się Snajper.

Korzyści z używania programu do licytacji Snajper

  • oszczędność czasu – dodanie aukcji z interesującym Cię przedmiotem na stronie Snajpera zajmuje kilka sekund. Tym samym, nie musisz już odwiedzać stron serwisu aukcyjnego, żeby sprawdzić czy ktoś przebił Twoją ofertę. Snajper dokona licytacji kilka sekund przed zakończeniem aukcji – jeśli kwota, którą chcesz przeznaczyć na licytowany przedmiot będzie najwyższa, wygrywasz aukcję. Prawdopodobieństwo, że ktoś zdąży jeszcze przebić Twoją ofertę jest minimalne.
  • oszczędność pieniędzy – licytacja w końcówce aukcji skutecznie przeciwdziała niepotrzebnemu podbijaniu ceny licytowanego przedmiotu. Większość Kupujących na początku aukcji nie proponuje maksymalnej ceny, jaką są w stanie zapłacić za przedmiot. Atakując w ostatnim momencie, zaskakujesz konkurentów i pozbawiasz ich szans na przebicie oferty – tym samym kupujesz licytowany przedmiot po korzystnej cenie.
  • nie zapomnisz o żadnej aukcji – po wprowadzeniu niezbędnych danych do Snajpera, możesz być pewny/a, że licytacja przebiegnie w wyznaczonej godzinie i na ustalonych przez Ciebie warunkach. Nie musisz być w pobliżu komputera – Snajper będzie licytować za Ciebie.
  • nie musisz niczego instalować – program działa na serwerze jego producentów. Dzięki temu, w czasie licytacji, nie musisz mieć włączonego komputera. Snajper działa 24 godziny na dobę – pora zakończenia aukcji nie będzie miała dla Ciebie znaczenia.

Jakie serwisy aukcyjne obsługuje program do licytacji Snajper?

Snajper to program do licytacji w następujących serwisach aukcyjnych:

  • Allegro,
  • eBay (wszystkie wersje narodowe),
  • Aukro,
  • Motolok.

Ile kosztuje korzystanie z programu do licytacji Snajper?

Podstawowa sprawa, jeśli chodzi o płatności w Snajperze: płacisz tylko za wygrane aukcje. Sama próba licytacji nic nie kosztuje. Używanie Snajpera także może być bezpłatne. Podczas rejestracji otrzymujesz 3 darmowe strzały do wykorzystania. Co miesiąc otrzymasz kolejne 3 darmowe strzały. Jeśli korzystasz z aukcji sporadycznie, taka ilość będzie dla Ciebie w zupełności wystarczająca. A to oznacza, że korzystanie ze Snajpera nie będzie Cię nic kosztowało.

Jeśli jednak taka ilość strzałów jest dla Ciebie zbyt mała, możesz wykupić dodatkowe strzały. Można je kupić w następujących pakietach:

Liczba wygranych Cena za 1 wygraną Cena pakietu (z VAT)
5 1,23 zł 6,15 zł (płatność SMSem)
15 0,74 zł 11,07 zł (płatność SMSem)
35 0,66 zł 23,37 zł (płatność SMSem)
20 0,50 zł 9,99 zł
50 0,40 zł 19,99 zł
100 0,35 zł 34,99 zł
200 0,30 zł 59,99 zł
400 0,25 zł 99,99 zł

Dla stałych klientów Snajpera przewidziane są zniżki.

Zarejestruj się w Snajperzeprogram do Allegro eBay

Data aktualizacji: 
poniedziałek, 15 Październik, 2012