Oligoo.pl - serwis aukcyjny dla lubiących ryzyko

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Data aktualizacji: 
wtorek, 4 Wrzesień, 2012

Oligoo.pl - serwis aukcyjny dla hazardzistów

Właścicielem serwisu była częstochowska firma GTW Media Sp. z o.o. W aukcjach licytujesz przy pomocy Oligoopunktów. Szczegółowe zasady korzystania z serwisu Oligoo.pl są opisane w dalszej części artykułu.

Jak działa licytacja w serwisie Oligoo.pl?

Każdy przedmiot jest wystawiany na sprzedaż z ceną początkową 0 zł.  Każde podbicie zwiększa jego cenę o określoną kwotę (w zależności od rodzaju aukcji może to być wartość od 1 do 10 groszy). Przebicie przedłuża także czas trwania aukcji (jeśli w momencie przebijania czas do końca aukcji był mniejszy niż 15 sekund, zostanie on wyrównany do 15 sekund). Aukcję wygrywa ten, czyja oferta w momencie zakończenia aukcji nie została przebita.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu Oligoo.pl?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Aby móc uczestniczyć w licytacjach musisz jednak zakupić tzw. Oligoopunkty. Możesz je nabyć w pakietach po 20 , 50, 100, 200, 500, 1000 lub 5000 sztuk.

Ilość oligoopunktów w zestawie Cena zestawu
20 23,18 zł
50 30,50 zł
100 61 zł
200 122 zł
500 305 zł
1000 610 zł
5000 3050 zł

OligooRobot

Jest to narzędzie, które automatycznie licytuje w Twoim imieniu w wybranych aukcjach. Korzyść wynikająca z takiej opcji polega na tym, że nie musisz osobiście śledzić przebiegu aukcji, jeśli akurat nie masz takiej możliwości. Zasada działania OligooRobota jest prosta. Po wybraniu aukcji i ustawieniu parametrów OligooRobota (liczba przebić, cenę początkową i cenę końcową), będzie on licytował za Ciebie w ostatnich sekundach aukcji. Korzystając z OligooRobota nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Rodzaje aukcji w Oligoo.pl

  • zwykła - każde podbicie podnosi cenę przedmiotu od 1 do 10 groszy i przedłuża czas trwania aukcji. Wygrywający nabywa przedmiot za cenę końcową licytacji,
  • ustalona cena - cena wykupu przedmiotu jest znana od początku trwania aukcji, bez względu na cenę końcową licytacji,
  • darmowa - cena wykupu przedmiotu wynosi 0 zł,
  • kup teraz - w czasie licytacji w pewnym momencie pojawia się na ekranie użytkownika opcja "kup teraz" wraz z sugerowaną ceną nabycia. W takiej sytuacji, pierwszy z licytujących, który zdecyduje się kupić licytowany przedmiot za proponowaną cenę i naciśnie przycisk "kup teraz", niezależnie od dotychczasowego przebiegu licytacji zostaje nabywcą przedmiotu aukcji po podanej przez serwis cenie nabycia,
  • payback - zwycięzca licytacji oraz użytkownik, który dokonał najwięcej przebić w licytacji przedmiotu otrzymują 100% zwrot wykorzystanych w niej oligoopunktów.

Kto może zostać użytkownikiem serwisu Oligoo.pl?

Każdy, kto ukończył 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Oligoo.pl - słowo podsumowania

Jak na razie Oligoo.pl nie proponuje nic, czym wyróżniłby się na tle konkurencji. Jest to kolejny serwis aukcyjny łączący w sobie elementy hazardu i licytacji.

Kategoria aukcji: