Kupzagrosz - licytacja i konkursy

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Data aktualizacji: 
środa, 1 Wrzesień, 2010

Kupzagrosz - początkujący serwis aukcyjny?Kupzagrosz był to serwis aukcyjny, w którym cena licytowanego przedmiotu podbijana była przy pomocy wcześniej wykupionych punktów.

Strona serwisu jest w tej chwili niedostępna, wszystko wskazuje na to, że zawiesił on swoją działalność. Poniższe informacje można zatem potraktować jako ciekawostkę historyczną.

Na czym polega licytacja w serwisie Kupzagrosz?

Aby móc uczestniczyć w aukcjach, musisz posiadać tzw. punkty. Każdy taki punkt użyty w licytacji podwyższa cenę przedmiotu o określoną kwotę (najczęściej o 1 grosz) i przedłuża czas trwania aukcji. Jeśli nikt nie przebije Twojej oferty w danym czasie, wygrywasz.

UWAGA: Wygrywający aukcję pokrywa koszty transportu wylicytowanego przedmiotu.

Ile kosztuje udział w aukcjach Kupzagrosz?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Musisz natomiast nabyć punkty, jeśli chcesz licytować. Możesz licytować przy pomocy SMSów lub poprzez zakup punktów za pośrednictwem przelewu. Kosz każdego takiego SMSa wynosi 3,66 zł brutto. W poniższej tabeli znajdziesz także szczegółowy cennik obowiązujący przy zakupie punktów za pośrednictwem przelewu.

Ilość punktów w zestawie Cena za cały zestaw
10 11,59 zł
25 27,45 zł
50 48,80 zł
100 73,20 zł
500 329,40 zł
1000 646,60 zł
5000 3172,00 zł
10000 6100,00 zł

Kto może zostać użytkownikiem serwisu Kupzagrosz?

Osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz firmy i osoby prawne.

Kupzagrosz - słowo podsumowania

Mam nadzieję, że w serwisie będzie się działo więcej niż dzieje się obecnie. W tej chwili żadna aukcja nie jest aktywna. Wydaje się też, że więcej przedmiotów jest wystawionych do konkursu niż na licytację. Być może to dopiero początki i tym można tłumaczyć brak działu Pomocy na stronie oraz brak zróżnicowanej oferty aukcyjnej. Jeśli jednak tak ma ostatecznie wyglądać działalność Kupzagrosz, to nie wróżę mu różowej przyszłości.

Kategoria aukcji: