Fruli.pl - serwis aukcyjny dla ludzi z żyłką hazardzisty

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Data aktualizacji: 
środa, 1 Wrzesień, 2010

Fruli.pl - serwis aukcyjny dla hazardzistówFruli.pl to już niedziałający serwis aukcyjny, w którym licytacje odbywały się z użyciem wirtualnej waluty - frutki - którą trzeba było zakupić za jak najbardziej realne pieniądze.

Ze względu na zawieszenie działalności przez serwis, poniższe dane należy traktować jako informacje historyczne.

Na czym polega licytacja w serwisie Fruli.pl?

Wszystkie przedmioty wystawiane są z ceną wywoławczą 0 zł. Każde podbicie podwyższa cenę przedmiotu o 8 groszy i przedłuża czas licytacji o 10 sekund. Aukcja kończy się w momencie, gdy zegar odliczający czas wskaże 00:00:00. Wygrywa ten/ta, kto w tym czasie będzie prowadził/a.

Ile kosztuje udział w aukcjach na Fruli.pl?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Aby wziąć udział w licytacji musisz wykupić frutki. Serwis Fruli.pl sprzedaje je w pakietach. Zasada jest prosta: im większy pakiet, tym taniej zapłacisz za jedną frutkę. W poniższej tabeli przedstawiamy cennik frutek:

Ilość frutek w zestawie Cena zestawu
6 7,32 zł
11 10,98 zł
23 23,18 zł
20 9,76 zł
50 24 zł
100 47,80 zł
200 95 zł
500 236 zł
1000 470 zł
2000 933 zł
5000 2300 zł
10 000 4500 zł

Ile zapłacisz za przedmiot w przypadku wygrania aukcji?

Wszystko zależy od tego, w jakiej aukcji brałeś/aś udział. Fruli proponuje trzy rodzaje licytacji. Kryterium różnicującym jest cena, jaką zapłacisz za wygrany przedmiot. Może to być cena:

  • wylicytowana - aby otrzymać przedmiot musisz zapłacić cenę, na jakiej zakończyła się licytacja,
  • stała - bez względu na to, jaką cenę osiągnął dany przedmiot podczas licytacji, będziesz musiał/a zapłacić cenę ustaloną na początku aukcji,
  • darmowa - bez względu na to, na jakiej kwocie zakończy się aukcja, aby otrzymać przedmiot nie zapłacisz żadnych dodatkowych pieniędzy.

UWAGA: W każdym przypadku trzeba doliczyć koszty przesyłki.

Frutkomat - program do licytacji

Jeśli nie będziesz w stanie brać udziału w interesujących Cię aukcjach, możesz skorzystać z programu do licytacji oferowanego przez Fruli.pl. Uruchomienie tego narzędzia jest bardzo proste. Wystarczy, że dla danej aukcji podasz cenę, od której Frutkomat ma przyłączyć się do licytacji, cenę maksymalną oraz ilość frutek, jakie chcesz przeznaczyć na tę aukcję i gotowe.

UWAGA: Raz uruchomiony program do licytacji nie może zostać zatrzymany ani skasowany. Zwrot niewykorzystanych w aukcji frutek nastąpi w ciągu 30 minut od zakończenia licytacji. Możesz ustawić dowolną ilość Frutkomatów dla danej aukcji.

Kto może zostać użytkownikiem serwisu Fruli.pl?

Każdy pełnoletni obywatel Polski.

Fruli.pl - podsumowanie

Lubisz dreszczyk emocji? Masz w sobie żyłkę hazardzisty? W takim razie, Fruli.pl prawdopodobnie Ci się spodoba. Na Fruli.pl możesz zaryzykować, zainwestować swoje pieniądze na aukcji, którą może uda Ci się wygrać. Wizja jest dość kusząca - ostateczna cena przedmiotu jest zazwyczaj bardzo niska. Policz jednak dokładnie, ile pieniędzy będzie kosztowała Cię licytacja.

Kategoria aukcji: