Aukcje Kredytowe - kredyt dostosowany do Twoich potrzeb

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Data aktualizacji: 
środa, 1 Wrzesień, 2010

Kredyt dostosowany do Twoich potrzeb - Aukcje kredytoweMisja serwisu

Jeśli planujesz wziąć kredyt, prawdopodobnie wiesz, jakie warunki jego spłaty byłyby dla Ciebie najkorzystniejsze. Podstawowe pytanie brzmi: jak znaleźć bank, który spełni Twoje oczekiwania? Pomysł Aukcji Kredytowych polega na odwróceniu ról. Od teraz to nie Ty szukasz najlepszego banku, to banki widzą Twoje potrzeby i bazując na nich dostosowują swoją ofertę. Ty wybierasz tę najbliższą ideału. Po zakończeniu aukcji wybierasz bank, z którym (o ile w ogóle) chcesz podpisać umowę kredytową.

UWAGA: Zakończenie aukcji nie jest równoznaczne z zaciągnięciem kredytu ani nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami wobec banku. Działa to w obie strony – zanim bank udzieli kredytu, musi dokonać weryfikacji potencjalnego kredytobiorcy.

Jak to działa?

 1. Po pierwsze: należy zarejestrować się w serwisie. W tym celu należy podać swój adres e-mail, imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon.
 2. Jako użytkownik serwisu, możesz rozpocząć aukcję kredytową. Rozpoczęcie aukcji polega na wybraniu rodzaju kredytu, jaki Cię interesuje oraz wyszczególnieniu jego warunków:
  - oczekiwana kwota kredytu,
  - liczba rat kredytu,
  - waluta kredytu.
 3. Informacje te zostaną przesłane do banków oraz doradców finansowych. Na tej podstawie przygotowane zostaną propozycje ofert kredytu.
 4. Po otrzymaniu kilku ofert, możesz porównać i wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zakończenie aukcji nie jest dla Ciebie wiążące – nie jesteś zobowiązany do zawarcia żadnej umowy. Bank przed podjęciem ostatecznej decyzji musi zweryfikować Twoją zdolność kredytową.

Rodzaje kredytów

W serwisie Aukcje Kredytowe możesz starać się o udzielenie następujących rodzajów kredytów i pożyczek:

 • Kredyty hipoteczne - przeznaczone na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
 • Kredyty refinansowe - przeznaczone na zmianę banku finansującego zakup nieruchomości, czyli na zamianę jednego kredytu mieszkaniowego na inny, tańszy.
 • Pożyczki hipoteczne - pozwalają uzyskać środki finansowe na dowolny cel (nie mieszkaniowy). Udzielane pod zastaw hipoteki lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.
 • Kredyty gotówkowe - kredyty w kwocie od 500 do 50 000 zł z przeznaczeniem na dowolny cel. Nie wymagają zastawu na nieruchomości. Wartość kredytu zazwyczaj zależna jest od wysokości dochodów kredytobiorcy.

Ile to kosztuje?

Użytkownicy korzystają z Aukcji Kredytowych bezpłatnie. Serwis utrzymuje się z opłat wnoszonych przez banki uczestniczące w licytacjach.

Załóż konto już teraz

Kategoria aukcji: