Podbijanie

Groszuj.pl - aukcje typu podbij

Groszuj.pl - logo serwisu aukcyjnegoGroszuj.pl był kolejnym serwisem aukcyjnym, w którym licytacja wiązała się z odrobiną ryzyka i hazardu. Dzięki temu ceny końcowe produktów były bardzo niskie.

W tej chwili strona serwisu jest niedostępna, prawdopodobnie zawiesił on swoją działalność. Poniższe informacje można zatem potraktować jako ciekawostkę historyczną.

Chilloo.pl - nowy portal typu kup za grosz

Chilloo - portal aukcyjnyChilloo to do niedawna działający serwis aukcyjny, który łączył cechy zwykłego portalu aukcyjnego z elementami ryzyka i gry. Wszystkie przedmioty wystawione są przez portal, są nowe i posiadają fabryczną gwarancję.

Wszystko wskazuje na to, że serwis zakończył swoją działalność.

Poniższe informacje można zatem potraktować jako dane historyczne.

Licytuj i Kup

Licytuj i kup - portal aukcyjnyLicytuj i Kup to jeszcze do niedawna działający portal aukcyjny typu podbij, w którym każdy użytkownik mógł licytować dowolną liczbę przedmiotów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W tej chwili wszystko wskazuje na to, że serwis zakończył swoją działalność.

Poniższe informacje można zatem potraktować jako dane historyczne.

Ustrzel - aukcje ze szczyptą hazardu

Ustrzel - logo serwisu aukcyjnegoUstrzel był to serwis aukcyjny, który oferował możliwość "ustrzelenia" wartościowych przedmiotów za niewielką cenę. Oczywiście, podobnie jak w innych portalach tego typu, aby wygrać aukcję trzeba włożyć sporo pieniędzy w tzw. strzały. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kupzagrosz - licytacja i konkursy

Kupzagrosz - początkujący serwis aukcyjny?Kupzagrosz był to serwis aukcyjny, w którym cena licytowanego przedmiotu podbijana była przy pomocy wcześniej wykupionych punktów.

Strona serwisu jest w tej chwili niedostępna, wszystko wskazuje na to, że zawiesił on swoją działalność. Poniższe informacje można zatem potraktować jako ciekawostkę historyczną.

Oligoo.pl - serwis aukcyjny dla lubiących ryzyko

Oligoo.pl - serwis aukcyjny dla hazardzistów

Właścicielem serwisu była częstochowska firma GTW Media Sp. z o.o. W aukcjach licytujesz przy pomocy Oligoopunktów. Szczegółowe zasady korzystania z serwisu Oligoo.pl są opisane w dalszej części artykułu.

za10groszy.pl

za10groszy.pl - serwis aukcyjny dla hazardzistówNa aukcjach serwisu za10groszy.pl podbijanie aktualnej ceny licytowanego przedmiotu odbywa się przy pomocy BIDów. W dalszej części artykułu przedstawiamy koszty związane z licytowaniem w tym serwisie oraz najważniejsze zasady.

Fruli.pl - serwis aukcyjny dla ludzi z żyłką hazardzisty

Fruli.pl - serwis aukcyjny dla hazardzistówFruli.pl to już niedziałający serwis aukcyjny, w którym licytacje odbywały się z użyciem wirtualnej waluty - frutki - którą trzeba było zakupić za jak najbardziej realne pieniądze.

Ze względu na zawieszenie działalności przez serwis, poniższe dane należy traktować jako informacje historyczne.

Za 1 grosz - smsowy serwis aukcyjny

Smsowy serwis aukcyjny - za1grosz.plBył to smsowy serwis aukcyjny. Użytkownicy serwisu mogli jedynie kupować wystawione na sprzedaż przedmioty. Sprzedażą zajmował się serwis za1grosz.pl.

Strony

Subscribe to RSS - Podbijanie