Zniżki - codziennie kupuj taniej usługi, jedzenie, ubrania w Twoim mieście

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Data aktualizacji: 
niedziela, 25 Styczeń, 2015

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się strony oferujące duże zniżki i promocje. Możesz zapłacić za wizytę u kosmetyczki, w kinie, restauracji do 90% taniej! To rzeczywiście działa.

Dla firm oferujących swoje usługi przez tego typu strony jest to fantastyczna reklama. Dla korzystających ze zniżek i promocji - no cóż, fantastyczna okazja do odwiedzenia nowych miejsc i spróbowania nowych rzeczy małym kosztem.

W większości serwisach oferujących zniżki promocje, nowe oferty pojawiają się codziennie. Warto zapisać się do newsletterów, żeby otrzymywać powiadomienia o najświeższych promocjach.

Największe strony zniżkowe w Polsce:

Groupon - strona z promocjami i zniżkamiGroupon - "Groupon to łatwy sposób na znalezienie dużych zniżek podczas odkrywania rozrywek w swoim mieście. Nasze codzienne oferty obejmują restauracje, zabiegi upiększające, wycieczki, bilety, produkty, hotele i wiele więcej, w setkach miast na całym świecie."

FastDeal - strona z promocjami i zniżkamiFastDeal - "Platforma FastDeal.pl powstała by ułatwić dostęp do najlepszych okazji w danym mieście lub regionie. Tymi okazjami są prezentowane przez nas usługi w kategoriach takich jak: rozrywka, uroda, gastronomia, edukacja,  turystyka, dom i ogród oraz motoryzacja. Wszystkie usługi  sprzedawane za naszym pośrednictwem objęte są  rabatem 50% lub większym".

Mydeal - zniżki i promocje w Twoim mieścieMyDeal - Jak piszą o sobie: "MyDeal.pl to strona internetowa, gdzie co kilka dni proponujemy ciekawy sposób na spędzenie czasu kilkadziesiąt procent poniżej normalnej ceny. Zapewniając firmom odpowiednią ilość klientów, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne rabaty. Dzięki sile jaką daje grupowe kupowanie, tworzymy wyjątkowe okazje."

Gruper - zniżki i promocje

Gruper - podobnie jak Groupon, działa w Polsce od 2010 roku. Cel i zasady działania też są takie same - codziennie otrzymujesz możliwość skorzystania z dużych zniżek i promocji - m. in. w restauracjach, pubach, kawiarniach, fitness klubach lub SPA w Twoim mieście.

Cuppon - promocje i zniżki dla CiebieCuppon - "Cuppon.pl jest internetową platformą lokalnych promocji, na której pojawiają się niewiarygodnie tanie oferty z Twojej okolicy z rabatami od 40% do 90%". Nowe oferty pojawiają się na stronie co tydzień.

Okazik - strona z promocjami i zniżkamiOKazik - Tak piszą o sobie: "OKazik to specjalista od niewiarygodnie niskich cen. Oferowanie rabatów wynoszących 50, 60, czy nawet 80 procent standardowej ceny to codzienność dla OKazika".

GodeallaGodealla - Wszystkie zniżki i promocje w jednym miejscu. Na tej stronie znajdziesz kupony zniżkowe zebrane z 30 serwisów, co sprawia, że wyszukiwanie okazji jest szybsze i wygodniejsze. Możesz także zapisać się do newslettera i otrzymywać najnowsze oferty prosto na swoją skrzynkę.