Zlecenia usług i nie tylko

Pomoc

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? - Zadaj je tutaj, na pewno niebawem na nie odpowiemy

Chcesz wiedzieć jak zarabiać w internecie? 

Zobacz dział Zarabianie w internecie

Data aktualizacji: 
czwartek, 24 Październik, 2013

Dzięki aukcjom pośredniczącym w zlecaniu określonej pracy zyskujesz możliwość wybrania najkorzystniejszej dla Ciebie oferty. Ewentualni zleceniobiorcy będą musieli zaproponować konkurencyjną cenę i wysoką jakość usług. Serwisy opisane w tej kategorii są przeznaczone zarówno dla usługobiorców, jak i usługodawców.

Poniżej lista najciekawszych serwisów oferujących zlecenia:

  • Zlecenia.przez.net - Zlecenia do wykonania mogą znaleźć tutaj programiści, webmasterzy, copywriterzy, administratorzy, graficy, fotografowie, tłumacze i wielu innych. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
  • zleceusluge.pl - aktualnie około 10 tysięcy ogłoszeń z wszystkich możliwych kategorii. Jak w każdym serwisie przodują tu ogłoszenia z kategorii budownictwa. Ale znajdziesz tu także: szkolenia, ogłoszenia motoryzacyjne, informatyczne oraz wiele wiele innych.
  • ofero24.muratordom.pl - strona ofero24 zawiera ogłoszenia z dziedzin związanych z budownictwem i nie tylko. Ogłoszeń jest około 11 tysięcy, a kategorii naprawdę wiele: budowa i remonty, projekty domów, wnętrza, wyposażenie, ogród, zdrowie i uroda, turystyka noclegi.
  • oferia.pl - strona powiązana z gigantem aukcyjnym Allegro. Zawiera ponad 11 tysięcy zleceń. Znajdziesz tu zlecenia ze wszystkich możliwych dziedzin ;-)
  • favore.pl - aktualnie około 3000 zleceń z różnych kategorii, między innymi: budowa, dom, ogród, motoryzacja i transport, informatyka i telekomunikacja, rzemiosło i przemysł, dla firmy i biura, finansowe i prawne.
  • ejarmarki.pl - stosunkowo młoda strona zawierająca zlecenia z różnych dziedzin. Zawiera ponad 1000 ogłoszeń.
  • SzukajFachowca.pl - jest to rozbudowany serwis aukcji zleceń budowlanych i remontowych.

Dla ciekawskich przedstawiamy jeszcze parę mniej popularnych serwisów: bazar-pracy.plzrobtozamnie.comgetup.ploferteo.pl.

Strony które zakończyły swoją działalność odnośnie zleceń:

  • Moj-mlotek.pl - serwis aukcyjny, na którym można było sprzedać lub kupić usługi z wielu dziedzin.

Jeśli chciałbyś poszerzyć naszą bazę o serwis który powinien się tu znaleźć - napisz do nas!